Leden 2011

Krásná cz

16. ledna 2011 v 17:10 | Mrs. Koki |  Moje úvahy
Už jste o tomto "new" portálu slyšeli, že ano? Určitě, protože je na titulní straně administrace vašeho blogu. Poprvé jsem si řekla: "Může to být fajn" a tak jsem si stránku rozklikla. Nevypadala špatně. Vypadala dobře, ale postřehla jsem, že nejsou žádné stránky pro kluky. Mohlo by být něco jako Silák.cz nebo tak nějak. 
Většina kluků to asi neštve, ale je to podle mě diskriminace. Protože mi holky a taky ženy máme už vlastně tři portály: doma.cz, proženy.cz, krásná.cz a kluci nemají ani jednu. Čím to je? Je to snad tím, že většina blogerek jsou holky? Ale ty stránky přece nejsou vytvořeny jenom kvůli blogerek. Proč není v návrhu něco pro opačné pohlaví?
Možná právě pro to, že pro kluky nemáme dost témat, o kterých bychom mohli psát. Kometika pro kluky? Ne. Jak balit holky? Možná. Fitness? Možná. Ale co dál? Pro holky jsou spousty témat. Plno.

Ale stejně... něco pro kluky by neuškodilo.

Co se stane po smrti? Nikdo nám nic nemůže říct

3. ledna 2011 v 19:10 | Mrs. Koki |  Téma týdne
Na tohle téma týdne jsem chtěla napsat. Je to něco, co se dá použít. Je to použitelné. Dá se z toho vytěžit hodně. Snad se mi budé psát dobře. Budu přát sama sobě: Hodně štěstí, Koki.
Oddělovač